Skip to main content
  • Photo 25 09 2017 23 11 50
BYKO-LAT WOODEN HOUSES VALMIERA

SIA BYKO-LAT - Tavas koka mājas ražotājs!

Koka karkasa māju ražošanas departaments kā SIA BYKO-LAT struktūrvienība izveidots 2005. gadā un savā pakalpojumu klāstā ietver koka ēku inženiertehnisko risinājumu izstrādi, koka ēku konstrukciju ražošanu un piegādi, elementu montāžu un ārējās apdares darbus.

Kopš 2016. gada mūsu produktu un pakalpojumu klāstu ir papildinājušas augstas kvalitātes koka karkasa moduļu mājas.

Departamenta pastāvēšanas laikā realizēti vairāk kā 500 dažādu veidu projekti, galvenokārt mūsu eksporta tirgos - Zviedrijā, Islandē, Norvēģijā un Beļģijā. 

Mūsu mājas tiek aprīkotas ar augstas kvalitātes koka logiem un durvīm, kas arī tiek ražoti SIA BYKO-LAT.

Koka karkasa paneļu māja

Koka karkasa paneļu māja - tas ir būvniecības veids, kad uz būvlaukumu tiek piegādāti rūpnieciski izgatavoti koka karkasa paneļi, un mājas būvniecība notiek būvlaukumā, savstarpēji savienojot šos iepriekš sagatavotos paneļus.

Koka paneļu mājās ārējā un iekšējā gala apdare visbiežāk tiek veikta pēc mājas montāžas darbiem, tāpat kā inženiertehnisko komunikāciju instalācijas darbi. 

Koka karkasa moduļu māja

Koka karkasa moduļu māja - tas ir būvniecības veids, kad māja uz būvlaukumu jau tiek piegādāta kā gatavs produkts - tā ir iepriekš rūpnieciski saražota, ar pabeigtiem kā ārdarbiem, tā iekšdarbiem, un jau nereti apdzīvojama tajā pašā dienā, kad tiek veikta moduļu piegāde.

Šis būvniecības veids ir sākotnēji dārgāks, taču tas ļauj precīzi paredzēt būvniecības izmaksas un būvniecības laiku. 

Mūsu pakalpojumu klāsts

Zīmējam un rēķinām

Zīmējam un rēķinām

Mūsu inženieru birojs pielāgos jūsu projektu koka karkasa būves metodei.

Veiksmīga sadarbība ar labākajiem inženieru un arhitektu birojiem gan Latvijā, gan mūsu eksporta tirgos.

Mūsu projektēšanas pakalpojumos ietilpst rūpīga katras mājas savienojuma detalizācija un energoefektivitātes piemērošana.

Ikviens projekts tiek rūpīgi izstrādāts 3D modelī, no kura tas tiek nosūtīts uz mūsu CNC iekārtām tālākai apstrādei, precīzai koka konstrukcijas izzāģēšanai un nomarķēšanai.


Ražojam

Ražojam

Augsti kvalificēti rūpnīcas darbinieki uz montāžas galdiem ražo dažādus koka karkasa elementus, no kuriem attiecīgi tiek būvētas mūsu koka paneļu un moduļu mājas.

Kvalitātes kontroles pārbaudes tiek veiktas saskaņā ar iekšējo kvalitātes vadības sistēmu, kas izkopta daudzu gadu garumā, nodrošinot mūsu profesionalitātes garantiju ikvienam rūpnīcā izgatavotam produktam.

Katrs produkts pēc ražošanas tiek cītīgi iepakots, lai veiktu drošu produkta piegādi līdz klientam. Pirms piegādes gatavajai produkcijai tiek nodrošināta atbilstoša nepieciešamā uzglabāšana iekštelpās vai āra nojumēs.


Piegādajam

Piegādajam

Koka karkasa elementi pie klientiem tiek piegādāti pa sauszemi ar kravas automašīnām, vai pa jūru atvērtā tipa konteineros.

Koka moduļu mājas pie klientiem tiek piegādātas pa sauszemi kā lielgabarīta krava ar zemās grīdas platformām vai fraktējot atsevišķu kuģi tikai mūsu produkcijai.

Gadiem veidots un rūpīgi attīstīts sadarbības modelis ar labākajiem transporta loģistikas pakalpojumu sniedzējiem mums atļauj veikt piegādes noteiktos laikos pat uz tālākajiem galapunktiem mūsu darbības kartē.


Montējam

Montējam

Piedāvājam arī sadarbības modeli, kur mūsu saražoto koka karkasa elementu montāžu veic savs vietējais darbaspēks, montāžas darbiem notiekot mūsu brigadiera uzraudzībā.

Rūpējamies

Rūpējamies

Pēc-pārdošanas serviss un kvalitātes garantija ir neatņemama sastāvdaļa veiksmīgai sadarbībai ar mūsu partneriem.

Rūpnīca

  • Rupnica1
  • Rupnica2
  • Rupnica3
  • Rupnica4
  • Rupnica5

Ar 2020. gadu mūsu ražošanas procesi notiek jaunā, modernā un klimata kontrolētā rūpnīcā, nodrošinot teicamus darba apstākļus ikvienam rūpnīcas darbiniekam.

Rūpnīcu raksturo elastība, drošība, akurāta kvalitāte un vēlme dot ieguldījumu mūsu klientu mērķu sasniegšanā.

Tehniskais nodrošinājums

Projektēšanas biroja darbs ikdienā notiek ar AutoCAD un hsbCAD programmatūrām.

Kokapstrādi veicam ar Hundegger CNC automātisko žāgēšanas iekārtu.  

hsbCAD ir speciāla programmatūra, kas ļauj izstrādāt detalizētu 3D koka mājas modeli uz AutoCAD balstītas platformas. Tā ļauj apvienot visus koka karkasa mājas būvniecības posmus, nodrošinot datu plūsmu, nezaudējot informāciju visā projektēšanas procesā.  

© BITUS LATVIA SIA